Bio-Carotene kapslid N30

Bio-Carotene kapslid N30

5,90 €

Tootekood: 175 Ühik: tk Laoseis: 99

Beeta-karoteen kaitseb päevitamisel nahka kahjuliku UV-kiirguse eest,mis võib põhjustada naha enneaegset vananemist. Beeta-karoteen on A-vitamiini looduslik eelkäija, millest inimorganismis moodustub vitamiin A. Beeta-karoteen koos C- ja E-vitamiinide ning seleeniga kaitsevad organismi rakke ja kudesid vabade radikaalide kahjustava toime eest. Näiteks on teada, et beeta-karoteen koos teiste antioksüdantidega aitavad vältida katarrakti e. halli kae teket.

Kapslites sisalduv beeta-karoteen muudetakse organismis vitamiiniks A, mis aitab hoida normaalset nägemist. Beeta-karoteen on vitamiin A looduslik eelkäija, millest inimorganismis moodustub vitamiin A. Vitamiin A aitab hoida normaalset nägemist ja nahka normaalsena.

Päevane annus sisaldab: Beeta-karoteen - 9 mg, millele vastab vitamiin A - 1500 µg RE (188%*). "*" - % päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanule.

Koostis: Beeta-karoteen; mahuaine: sojaõli, hüdrogeenitud sojaõli; kapsli kate: zhelatiin; niiskusesäilitaja: glütserool; paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Kasutamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kapsel päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. 

Tähelepanu! Ei soovitata alla 12- aastastele lastele. Mitte ületada soovitatud päevaannust.Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Päritoluriik: Taani