• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Bio-Kult N30

10,90 €

Bio-Kult tugevdab immuunsüsteemi antibiootikumi ravi ajal ja järel, viirusinfektsioonide perioodil, kergendab laktoositalumatuse,  allergia ja pärmseeneinfektsioonide sümptomeid, ideaalne abiline reisimisel.

1 kapsel sisaldab: 2 miljardit CFU (2 x 109 CFU) piimhappebakterit (segu 14 probiootikumi tüvest). 

 

 

Tootekood: 50102
Kaubamärk: Bio-Kult
Ühik: tk

Bio-Kult sisaldab tervelt 14 kasulikku bakterite tüve:

Bacillus subtilis PXN 21
Bifidobacterium bifidum PXN 23
Bifidobacterium breve PXN 25
Bifidobacterium infantis PXN 27
Bifidobacterium longum PXN 30
Lactobacillus acidophilus PXN 35
Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus PXN 39
Lactobacillus casei PXN 37
Lactobacillus plantarum PXN 47
Lactobacillus rhamnosus PXN 54
Lactobacillus helveticus PXN 45
Lactobacillus salivarius PXN 57
Lactococcus lactis ssp. lactis PXN 63
Streptococcus thermophilus PXN 66

Annustamine: täiskasvanud: 1-2 kapslit päevas 1-2x päevas koos toiduga. Alla 12-aastased lapsed: pool täiskasvanutele mõeldud kogusest. Bio-Kult kapsleid võib avada ja segada toidu või joogi sisse.

Bio-Kult sisaldab järgmisi bakterite tüvesid, millele on omistatud allpooltoodud omadused:

Bacillus subtilis PXN 21 (Aitab hävitada haigustekitajaid (looduslik antibiootikum), aitab kaasa seedesüsteemi tööle ja soodustab piimhappebakterite kasvu organismis, tõkestab patogeenide pääsu vereringesse parandades soole kudede kahjustusi)

Bifidobacterium bifidum PXN 23 (Atab kaasa seedeprotsessidele ning toitainete imendumisele. Leidub põhilised jämesooles, aga ka peensooles)

Bifidobacterium breve PXN 25 (Kontsentratsioon väheneb vanusega. Aitab hävitada toksiine ja parandada mikrobioota tööd. Aitab ennetada vedeliku kadu organismis ning seetõttu on oluline nahale ja selle elastsusele)

Bifidobacterium infantis PXN 27 (Kontsentratsioon väheneb vanusega. Toetab seedetrakti tööd ning aitab vähendada kõhugaase ja puhitisi)

Bifidobacterium longum PXN 30 (Aitab mürkaineid (nitriite) väljutada ning toetab immuunsüsteemi)

Lactobacillus acidophilus PXN 35 (Aitab hoida immuunsüsteemi korras ning normaalset kolesteroolitaset)

Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus PXN 39 (Kooslus Lactobacillus bulgaricus ja Streptococcus thermophilus tüvedest. Toetab seedetegevust sh vähendab kõhulahtisust, tugevdab immuunsust, parandab laktoosi seedimist ja aitab hoida maohappe kontrolli all)

Lactobacillus casei PXN 37 (Toetab seedetegevust, aitab kõhulahtisuse puhul ning laktoositalumatuse puhul)

Lactobacillus plantarum PXN 47 (Toetab seedesüsteemi ja toodab looduslikke antibiootikume, mistõttu aitab immuunsüsteemi korras hoida)

Lactobacillus rhamnosus PXN 54 (Tõhustab immuunsüsteemi ning ennetab hingamisteede haigusi – KÖHA, NOHU, ASTMA. Vähendab riski haigestuda allergiatesse ja antibiootikumiravist tekkivaid kõrvaltoimeid. Toetab naiste vaginaalset tervist

Lactobacillus helveticus PXN 45 (Aitab parandada une kvaliteeti ning vähendada vererõhuprobleemide puhul kõrget vererõhku, suurendada kaltsiumi taset veres)

Lactobacillus salivarius PXN 57 (Parandab seedimist, tugevdab immuunsust ja parandab hammaste tervist. Väga vastupidav bakter, mis on suuteline ellu jääma keerulistes tingimustes – näiteks ilma hapnikuta. Leidub jämesooles, peensooles, suus ja vagiinas. Toodab looduslikke antibiootikume ning piimhapes, mis on heaks keskkonnas piimhappebakteritele, aga halvaks patogeensetele bakteritele (E. coli ja Salmonella spp). Aitab pärssida pärmseent e. candidat ja vähendada ärritunud soole sündroomi (IBS)).

Lactococcus lactis ssp. lactis PXN 63 (Aitab tugevadada immuunsüsteemi ning on hea sinu nahale. Samuti aitab vähendada riski haigestuda külmetushaigustesse)

Streptococcus thermophilus PXN 66 (Palju uuritud bakter, mis asub käärsooles. Tugevdab immuunsust ja parandab seedimist. Toodab laktaasi, mis aitab laktoosi lõhustada. Toodab kehale omaseid antibiootilisi kemikaale, mis aitavad vältida soolehaavandite teket, kõhulahtisust ja IBS sündroomi)

Kui kasutate antibiootikume:
- võtta 4 kapslit päevas ja mitte samal ajal koos antibiootikumidega (vahe võiks olla 2 tundi). 
- võtta Bio-Kult probiootikume veel vähemalt 2 nädalat peale antibiootikumikuuri lõppu

Kui lähete reisile:
- 2 nädalat enne reisile minekut 1 kapsel 2x päevas
- reisil olles 2 kapslit 2x päevas
- jätka vähemalt 2 nädalat peale reisi lõppu

Kogus pakendis: 30 kapslit

 

Sarnased tooted