DERMANUTRIX KOLLAGEENI SUUKAUDNE GEEL, 14 pk

DERMANUTRIX KOLLAGEENI SUUKAUDNE GEEL, 14 pk

38,90 € 29,90 €

Tootekood: 76

Passioonimaitseline kollageenijook Dermanutrix Drinkable Collagen

Suukaudne kollageen on toidulisand, mis aitab parandada naha niisutatust, elastsust, nii vähenevad kortsud ja nahk näeb noorem ja tervem välja. 

Inimorganism omandab suukaudselt tarbitavat hüdrolüüsitud kollageeni, see on tõestatud mitmete uuringutega. Üle 90% sellest imendub organismi. 

Dermanutrix kollageeni ühes annuspakikeses on 5g kalasoomustest hüdrolüüsitud kollageeni. Seda peetakse efektiivseimaks päevaseks koguseks, mis aitab saavutada nähtavaid tulemusi .

Dermanutrix kollageeni on mugav ning meeldiv kasutada - passiooniviljamaitselist geeli võib tarbida otse pakist või lahustada vees või mahlas.

Kasutamine:  üks pakike päevas puhtalt või vedelikus lahustatult. Soovituslik kuuri kestus on minimaalselt 4-6 nädalat.

Sisaldus päevase annuse kohta: üks annus sisaldab 5 grammi kalasoomustest hüdrolüüsitud kollageeni. Pakendis on 14 annust.

Koostisos: destilleeritud vesi, kalasoomustest  hüdrolüüsitud kollageen, Sidrunhape, Carboxymethylcellulose, naatriumbensoaat (Na mg), Sukraloos, Granadilli maitseaine, E102 (FDC Yellow 6).

Mis on kollageen?

Kollageen on spetsiifiline proteiin, mida leidub nii loomade kui inimeste organismides. See on üks kudede põhikoostisaineid, ja kõige suurema osakaaluga proteiin inimorganismis (kolmandik kogu proteiinisisaldusest ning nahas lausa 70%). Seega on kollageenil tähtis roll naha tervisliku ja noorusliku välimuse säilitamisel.

Kollageen ja naha vananemine

Vananedes väheneb toodetava kollageeni hulk ja samas suureneb kollageeni lagunemine. Aastatega väheneb naha kollageenisisaldus dramaatiliselt. Taoline kollageeni lagunemine ja selle tootmise vähenemine on naha vananemise üks suuri süüdlasi, nahk hakkab kaotama elastsust, ja tekkima hakkavad kortsud ja joonekesed. 

Kollageen toidulisand

Inimorganism omandab suukaudselt tarbitavat kollageeni, seda on tõestatud mitmete uuringutega. Üle 90% suukaudselt manustatud hüdrolüüsitud kollageenist imendub, ja mis kõige tähtsam, see koguneb nahas. Suukaudse kollageeni manustamise tagajärjel paraneb naha niisutatus, elastsus, vähenevad kortsud ja nahk näeb tervem välja. 

NB! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Säilitamine: Säilitada toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Netokogus: 14 pakendit / 15g

Tootja: Life Science Investments Ltd., Šveits

Päritoluriik: Šveits