Koensüüm Q10, Lamberts, 30 mg

Koensüüm Q10, Lamberts, 30 mg

24,95 € 22,95 €

Koensüüm Q10 (ubikinoon) on vitamiinilaadne aine, mida leidub igas inimorganismi rakus, kus sellel on oluline roll toidust saadud energia vabastamisel. Vananedes Q10 tootmine rakkudes väheneb ning see võib põhjustada  energiapuudust. Samuti võivad kolesterooli alandavad ravimid koensüüm Q10 taset organismis langetada.

Tootekood: 124 Kaubamärk: Lamberts

Koensüüm Q10

Koensüüm Q10 aitab kaasa normaalse vererõhu säilitamisele. Koensüüm Q10 aitab kaitsta organismi liigse lihaspinge ja oksüdatiivsete kahjustuste eest. Lamberts koensüüm Q10 on valmistatud juurviljaõli baasil, et seda oleks kergem neelata ning on ühe esimese teadlase, kes koensüüm Q10 avastas, poolt heaks kiidetud.

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab  
Koensüüm Q10 (ubikinoon) 30-90 mg

Toode on nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostisosad: päevalilleseemneõli, kapslikate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, toiduvärv raudoksiid, koensüüm Q10, emulgaatorid glütserüülmonostearaat ja polüsorbaat 80. Netokogus: 22,8g

NB! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH, Inglismaa