Üle 50€ tellimuse puhul

Transport TASUTA

Omniva ja SmartPOST-i pakiautomaati

Magneesiumiõli sprei Recovery, 100 ml

Tootekood: 53
Kaubamärk: BetterYou
Ühik: tk
Hind: 31,80 €
21,95 €
Kogus: - +

VideoPuhas magneesiumkloriid koos soojendavate kampri ja  musta pipra ning sidruni eeterlike õlidega. Esmavajalik iga spordisõbra trennikotti varustades Sinu keha maailma kõige puhtama Zechstein Inside® magneesiumikloriidiga. Pihustades nahale imendub magneesium koheselt rakkudesse. Magneesium soodustab hapniku transportimist lihastesse. Sidruni, kampri, musta pipra õlid stimuleerivad verevarustust. Soovitame kasutada lihaskrampide ja valulike lihaste ennetamiseks. Organismi magneesiumi tasakaalu taastamiseks nii enne sportimist, sportimise ajal kui ka peale sportimist.

Koostis: kontsentreeritud lahus Zechstein Inside®   magneesiumkloriidi (28% kontsentratsioon), eeterlikud õlid (viinamarja seemne, sidruni, kampri, musta pipra). 10 pihustuses on 130 mg (38% RDA) optimaalselt imenduvat magneesiumi.

Kasutamine: Pihustada nahale 8-10 pihustust päevas ning sisse masseerida. Üldise magneesiumipuuduse korral soovitame pihustada kõhule ja reitele. Lihaspingete puhul erinevates keha piirkondades soovitame pihustada just probleemisele piirkonnale (õlad, jalad vms.). Väga tõhus lihaskrampide puhul. Ei ole soovitatav rasedatele, rinnaga toitvatele emadele ja alla 12-aastastele lastele. Neile sobib magneesiumiõli sprei Originaal või Sensitive.

Suure magneesiumipuuduse, stressi, lihaskrampide ja -pingete korral soovitame magneesiumiõli kasutada koos magneesiumkloriidi helvestega, millest 2-3 x nädalas teha magneesiumivanni kas jalgadele või kogu kehale ning igapäevaselt masseerida kehale 8-10 pihustust magneesiumiõli. Sellise kuuri kestvus võiks olla 3-4 kuud ja edaspidi jätkata magneesiumivannidega või masseerida magneesiumiõli kehale 2-3x nädalas. 

Milleks eelistada BetterYou magneesiumitooteid? Kõik BetterYou tooted läbivad range kvaliteedikontrolli ja igat partiid testitakse ISO akrediteeritud Eurofins laborites, et garanteerida parim kvaliteet ja nõuetele vastavus. Kui partii kontrolli ei läbi, siis neid tooteid turule ei lasta. BetterYou kasutab oma magneesiumitoodetes vaid kõige puhtamat farmaatsiatööstuse klassi kuuluvat Zechstein Inside® magneesiumkloriidi.

Magneesiumi tähtsus:

Üldine heaolu – väsimust, energia puudust ja nõrkust seostatakse vähese magneesiumi tasemega organismis. Ilma magneesiumita ei suuda organism toota adenosiintrifosfaati (ATP), mille lagundamisel vabaneb rohkesti energiat, mida rakud vajavad elutalituse alalhoidmiseks.

Vaimne erksus – piisav magneesiumi tase aitab säilitada normaalseid psühholoogilisi funtsioone. Madala magneesiumi taseme korral aga tunneb inimene end masenduses, ärritatuna või segaduses.

Lihaste tervis – hädavajalik lihaste normaalseks funktsioneerimiseks. Magneesium aitab lõdvestuda ja vabastab liigsest pingest.

Tugevad luud – ilma piisava koguse D-vitamiini ja magneesiumita on kaltsiumil raske jõuda luudesse. Magneesium aktiveerib biokeemilised protsessid, mis võimaldavad kaltsiumi imendumist.

Magneesiumi imendumine läbi naha võib esialgu tunduda müstiline, aga see põhineb iidsetel printsiipidel ja tänapäeva tipptehnoloogial.Transdermaalsed magneesiumitooted täiendavad organismi magneesiumivarusid kiirelt ja efektiivselt ning aitavad taastada head tervist. 

Millised on magneesiumi puuduse tunnused? Peavalud, uimasus, unisus, närvilisus, stress, keskendumishäired, unehäired (aju ülepinge, üle mõtlemine), migreen, südame rütmihäired, südamehaigused, kõrgenenud vererõhk, lihaspinge, lihaskrambid, silmalau tõmblemine, käte- ja jalgade "suremine", sipelgate tunne, neerukivid, pahaloomulised kasvajad, rasedatel alakõhu pinge, emaka enneaegsed kokkutõmbed, naistel menstruatsioonitsükli häired, valulik menstruatsioon, PMS.

Miks tasuks eelistada sprei kujul magneesiumi? Magneesiumiõli imendub kuni 95%, mis on kordades rohkem, kui tableti,kapsli või pulbri kujul võetuna. Samuti ei koorma transdermaalne magneesium magu ega seedekulglat ning suure imendumisprotsendi tõttu tuleb ka rahalises mõttes odavam kui suu kaudu sisse võetavad magneesiumi vormid.

Sarnased tooted

Biosorin Magneesiumi kapslid sisaldavad agneesiumoksiidi, mis on magneesiumi looduslik vorm ja imendub paremini, kui keemiliselt toodetud magneesiumiühendid

Tootekood: 13
11,95 € (35%)
18,25 €
Tootekood: 63
19,95 € (20%)
24,95 €
Tootekood: 180
13,95 € (30%)
19,80 €
Tootekood: 32
30,00 €
Tootekood: 140 ,   Laoseis: 10
26,35 € (5%)
27,65 €