Üle 50€ tellimuse puhul

Transport TASUTA

Omniva ja SmartPOST-i pakiautomaati

Magneesiumiõli sprei Goodnight, 100 ml

Tootekood: 89
Kaubamärk: BetterYou
Ühik: tk
Hind: 31,80 €
21,95 €
Kogus: - +

VideoMagneesiumiõli sprei Goodnight puhas magneesiumkloriid koos salvei, bergamoti ja kummeli eeterlike õlidega hoolitseb selle eest, et tööpäeva pinged saaksid unustatud ning rahustab meeli ja keha.

Koostis: kontsentreeritud lahus Zechstein Inside® magneesiumkloriidi (28% kontsentratsioon), eeterlikud õlid (viinamarja seemne, bergamoti, kummeli, salvei). 10 pihustuses on 130 mg (38% RDA) optimaalselt imenduvat magneesiumi.

Kasutamine: Pihustada nahale 8-10 pihustust päevas ning sisse masseerida. Üldise magneesiumipuuduse korral soovitame pihustada kõhule ja reitele. Lihaspingete puhul erinevates keha piirkondades soovitame pihustada just probleemisele piirkonnale (õlad, jalad vms.). Sobib kasutamiseks ka massaaziõlina. Väga tõhus lihaskrampide puhul. Ei ole soovitatav rasedatele, rinnaga toitvatele emadele ja alla 12-aastastele lastele. Neile sobib magneesium õli-spray Originaal.

Suure magneesiumi puuduse, stressi, lihaskrampide ja -pingete korral soovitame magneesiumiõli kasutada koos magneesiumkloriidi helvestega, millest 2-3 x nädalas teha magneesiumivanni kas jalgadele või kogu kehale ning igapäevaselt masseerida kehale 8-10 pihustust magneesiumiõli. Sellise kuuri kestvus võiks olla 3-4 kuud ja edaspidi jätkata magneesiumivannidega või masseerida magneesiumiõli kehale 2-3x nädalas. 

BetterYou magneesiumi spreid imenduvad ülikiiresti, rakkudesse jõudmiseks kulub 5-15 sekundit. Rakkudesse jõuab kuni 95% magneesiumist. 

Milleks eelistada BetterYou magneesiumitooteid? Kõik BetterYou tooted läbivad range kvaliteedikontrolli ja igat partiid testitakse ISO akrediteeritud Eurofins laborites, et garanteerida parim kvaliteet ja nõuetele vastavus. Kui partii kontrolli ei läbi, siis neid tooteid turule ei lasta.

Magneesiumi tähtsus:

Üldine heaolu – väsimust, energia puudust ja nõrkust seostatakse vähese magneesiumi tasemega organismis. Ilma magneesiumita ei suuda organism toota adenosiintrifosfaati (ATP), mille lagundamisel vabaneb rohkesti energiat, mida rakud vajavad elutalituse alalhoidmiseks.

Vaimne erksus – piisav magneesiumi tase aitab säilitada normaalseid psühholoogilisi funtsioone. Madala magneesiumi taseme korral aga tunneb inimene end masenduses, ärritatuna või segaduses.

Lihaste tervis – hädavajalik lihaste normaalseks funktsioneerimiseks. Magneesium aitab lõdvestuda ja vabastab liigsest pingest.

Tugevad luud – ilma piisava koguse D-vitamiini ja magneesiumita on kaltsiumil raske jõuda luudesse. Magneesium aktiveerib biokeemilised protsessid, mis võimaldavad kaltsiumi imendumist.

Magneesiumi imendumine läbi naha võib esialgu tunduda müstiline, aga see põhineb iidsetel printsiipidel ja tänapäeva tipptehnoloogial.Transdermaalsed magneesiumitooted täiendavad organismi magneesiumivarusid kiirelt ja efektiivselt ning aitavad taastada head tervist. 

Millised on magneesiumi puuduse tunnused? Peavalud, uimasus, unisus, närvilisus, stress, keskendumishäired, unehäired (aju ülepinge, üle mõtlemine), migreen, südame rütmihäired, südamehaigused, kõrgenenud vererõhk, lihaspinge, lihaskrambid, silmalau tõmblemine, käte- ja jalgade "suremine", sipelgate tunne, neerukivid, pahaloomulised kasvajad, rasedatel alakõhu pinge, emaka enneaegsed kokkutõmbed, naistel menstruatsioonitsükli häired, valulik menstruatsioon, PMS.

Miks tasuks eelistada sprei kujul magneesiumi? Magneesiumiõli imendub kuni 95%, mis on kordades rohkem, kui tableti,kapsli või pulbri kujul võetuna. Samuti ei koorma transdermaalne magneesium magu ega seedekulglat ning suure imendumisprotsendi tõttu tuleb ka rahalises mõttes odavam kui suu kaudu sisse võetavad magneesiumi vormid.

Sarnased tooted

Suurepärase imendumisvõimega kapslid sisaldavad kriipivat saatanaküünt (Dewil's Claw), millel on tugev põletikuvastane ja valu vaigistav toime.

Tootekood: 34
15,95 € (27%)
21,95 €
Tootekood: 85
29,95 € (19%)
36,90 €
Tootekood: 194
15,95 € (22%)
20,50 €
Tootekood: 71
17,95 € (22%)
22,90 €
Tootekood: 139
17,99 € (5%)
18,95 €