Õhuniisutaja ESSENTIA, aroomiplokiga, 3in1

Õhuniisutaja ESSENTIA, aroomiplokiga, 3in1

75,00 € 69,90 €

 

Tootekood: 26

Õhuniisutaja ESSENTIA on kompaktne, kolm-ühes funktsiooniga ultrahelitehnoloogiat kasutav külma auruga õhuniisutaja, mis on mõeldud: 

1) toaõhu niisutamiseks (kuni 25 m2)

2) kasutamiseks aroomiteraapia jaoks või toaõhu lõhnastamiseks (OLYSAN õlidega). 

3) toa valgustina, soovi korral võid muuta värve vaid ühe nupu vajutamisega (7 erinevat värvi)

Essentia õhuniisutaja on ka hea sisekujunduselement: tammepuust alaosa kombineeritud mati klaasiga ei jäta nö valge kodutehnika muljet ja mõjub hubaselt ja naturaalselt. Väga vaikne töö teeb ESSENTIA õhuniisutaja kasutamise võimalikuks ka öösel.

Hea nipp: kasuta lastetoas külmetushaiguste perioodil. Kadaka-, tüümiani-, männiokka-, eukalüpti-, teepuu- või sidruniõlist on abi siis, kui sind vaevavad nohu, köha või põskkoopapõletik.

Miks õhuniisutajat kasutada?

Kütteperioodi ajal kipub korteris või majas tavaliselt õhk olema liiga kuiv  - sageli on õhuniiskus isegi alla 20%. Hingata on kergem nii allergikutel kui ka teistel siis, kui (suhteline) õhuniiskus on vahemikus 30%-50%. Liiga kuiva toaõhu puhul ei aita paraku märjad käterärikud radiaatoritel või vesi suures kausis. Tõelist abi saab vaid õhuniisutist.

Essentia õhuniisutaja on külma auruga. 

See tähendab, et selle kasutamine on ohutu ka siis, kui peres on väikesed lapsed, kes võivad mänguhoos või unisest peast seadme ümber ajada. Kui kuum aur võib lapsele tähendada tõsist põletusohtu, siis külma auruga seda probleemi ei ole. 

 

Õhuniisutaja ESSENTIA omadused:

Veepaagi maht: 85 ml

Suurus: 8,5 cm x 8,5 cm x 15,1 cm

Vee pihustamise kiirus: 16 ml/tunnis

Sobib ruumile suuruses: kuni 25 m2

Töötamise aeg: 6-8 tundi, automaatne väljalülitamine.

Kaal: 640 g

Garantii: 2 aastat. 

Essentia õhuniisutaja on toodetud Itaalias.