Pikendatud vabanemisega C-vitamiini tabletid, 1000 mg

Pikendatud vabanemisega C-vitamiini tabletid, 1000 mg

15,95 € 13,56 €

Pikendatud vabanemise tehnoloogiaga valmistatud tablettidest toimub C-vitamiini vabanemine järk-järgult 6-8 tunni jooksul. Pikendatud vabanemine aitab kaasa C- vitamiini taseme stabiilsemale säilimisele veres ning selle optimaalsele imendumisele organismis.

 

Tootekood: 67 Kaubamärk: Lamberts

C-vitamiini pikendatud vabanemisega tabletid

C- vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Vitamiin C aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist.

Lisaks aitab C-vitamiin  kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

C-vitamiin aitab ka kaasa normaalsele energiavahetusele ning kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

Lamberts pikendatud vabanemisega C-vitamiini tabletid sisaldavad 1000 mg C-vitamiini ning looduslikke ühendeid bioflavonoide ja kibuvitsa.

Kes võiksid Lamberts C-vitamiini pikendatud vabanemisega tablette tarvitada?

  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse immuunsüsteemi talitlusele
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata E-vitamiini algvormi taastekkimisele
  • Inimesed, kes soovivad suurendada raua imendumist organismis

Annustamine: 1 tablett iga kuue tunni järel, maksimaalselt 2 tabletti päevas või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:   %NRV*
C-vitamiin (l-askorbiinhape) 1000-2000 mg 1250-2500
Kibuvitsa pulber (Rosa canina) 50-100 mg  
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-100 mg  

*%NRV- päevane võrdluskogus täiskasvanutel; mg=milligramm

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: L-askorbiinhape, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tsitruse bioflavonoidide kompleks, paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), mahuaine mikrokristalliline tselluloos, stabilisaator stearhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, kibuvitsa (Rosa canina) pulber.

Sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kergeid seedehäireid. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa