Serrapeptaas, 30 tk

Serrapeptaas, 30 tk

24,30 € 19,95 €

Tootekood: 81 Ühik: tk

Ametliku nimetusega serratinopeptinaas on proteolüütiline ensüüm, mida toodab bakter serratia E15 ning see hävitab surnud ja põletikulist fibriinkudet. Tänapäeval toodetakse serrapeptaasi serratiabakterite abil. Tavalisest toidust seda ensüümi me ei saa, aga paljud ameerika ja euroopa arstid soovitavad selle preparaadiga koos palju kala ja värvilisi taimetoite.

Ensüüm on kapslis pulbrina ja seega sulab hästi. Parima imendumise ja toime saavutamiseks soovitatakse kapsleid võtta sisse rohke veega tund enne sööki või 2 tundi peale sööki.

Serrapeptaasi võib kasutada ka koos toiduga, aga sellisel juhul võib osa toimeainest seonduda söödud toiduga. Serrapeptaasi on eri tugevusega, seda mõõdetakse peamiselt ensüümiaktiivsusega, mitte milligrammi järgi. Seda väljendatakse U-tähega e ühikuna.

Serrapeptaasi on eri tugevusega, seda mõõdetakse peamiselt ensüümiaktiivsusega, mitte milligrammi järgi. Seda väljendatakse U-tähega e. ühikuna. Enimkasutatav on annus 20.000-100.000 U. Väiksemaid annuseid kasutatakse mitu korda päevas, suuremaid ühekordse annusena. Natura Media Serrapeptaasi valmistamisel ei kahjustata siidiliblika vastseid.

Kasutamine: 1 kapsel päevas koos rohke veega 1 tund enne sööki või 2 tundi peale sööki.

Pakend: 30 kapslit/100.000 U (NB! Tootekirjelduse juures oleval pildil on kogus 90 tk, antud toode sisaldab 30 kapslit).

Tootja: Natura Media OY, Soome