Magneesiumiõli sprei Originaal, 100 ml

Tootekood: 51
Kaubamärk: BetterYou
Ühik: tk
Hind: 31,80 €
21,95 €
Kogus: - +

Video100% looduslik magneesiumkloriid, mis imendub läbi naha rakkudesse ning taastab efektiivselt organismi magneesiumivarusid, mis on vähenenud tänapäeva elustiilist tingitud stressi ja higistamise tõttu. Koostis: kontsentreeritud lahus Zechstein Inside®  magneesiumkloriidi (31% kontsentratsioon). Imendub otse kudedesse ja rakkudesse läbi naha. 10 pihustuses on 150 mg (43 % RDA) optimaalselt imenduvat magneesiumi.

Pihustades nahale imendub magneesium koheselt rakkudesse ja kudedesse. Nahale pihustades jõuab magneesiumi rakkudesse mitmeid kordi rohkem kui kapsli või tableti kujul. Toodet soovitame pihustada nahale enne magamaminekut. Sobib ka rasetatele ja rinnaga toitvatele emadele. Võib pihustada ka suhu, kuid ei ole hea maitsega. Magneesiumi sprei originaal sobib väga hästi ka rasedatele näiteks öösiti tekkivate jalakrampide leevendamiseks, samuti lastele, kes kaebavad nn. kasvuvalude üle. Kasutamine: soovitav on kasutada peale dushi all käimist, kui nahapoorid on avatud, siis imendub magneesium paremini. Üldise magneesiumipuuduse korral soovitame pihustada kõhule ja reitele. Lihaspingete puhul erinevates keha piirkondades soovitame pihustada just probleemisele piirkonnale (õlad, jalad vms.). Väga tõhus lihaskrampide puhul. Lastele alla 12. eluaasta pihustada ½ täiskasvanutele mõeldud kogusest.

Suure magneesiumi puuduse, stressi, lihaskrampide ja -pingete korral soovitame magneesiumiõli kasutada koos magneesiumkloriidi helvestega, millest 2-3 x nädalas teha magneesiumivanni kas jalgadele või kogu kehale ning igapäevaselt masseerida kehale 8-10 pihustust magneesiumiõli. Sellise kuuri kestvus võiks olla 3-4 kuud ja edaspidi jätkata magneesiumivannidega või masseerida magneesiumiõli kehale 2-3x nädalas. 

NB! Kui peale nahale pihustamist tunnete kihelust või kipitust, siis on see märk sellest, et organismil on suur magneesiumipuudus. Magneesiumi sprei regulaarsel kasutamisel kipitus kaob. Kui kipitus on väga tugev, siis soovitame alguses enne nahale pihustamist toodet lahjendada mineraalveega või soetada magneesiumi sprei lahjem variant Sensitive. 

BetterYou magneesiumi spreid imenduvad ülikiiresti, rakkudesse jõudmiseks kulub 5-15 sekundit. Rakkudesse jõuab kuni 95% magneesiumist. 

Milleks eelistada BetterYou magneesiumitooteid? Kõik BetterYou tooted läbivad range kvaliteedikontrolli ja igat partiid testitakse ISO akrediteeritud Eurofins laborites, et garanteerida parim kvaliteet ja nõuetele vastavus. Kui partii kontrolli ei läbi, siis neid tooteid turule ei lasta.

 

Sarnased tooted
Biosorin Magneesium – Tsink, 120 kapslit
Tootekood: 11
13,95 € (30%)
19,92 €
Spirulina Diet, 290 tbl
Tootekood: 168 ,   Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
14,95 € (12%)
16,95 €
D-vitamiini pärlid 25 mcg (1000 IU), 200 tk

D-vitamiini pärlid (õlikapslid) tagavad D-vitamiini võimaliku parima imendumise. 

Tootekood: 200
13,95 € (44%)
24,90 €
BLUE MORNING PLAASTRID, 3 tk
Tootekood: 203
8,95 € (18%)
10,95 €
B COMPLEX PLAASTRID, 30 tk
Tootekood: 205
22,95 € (12%)
25,95 €