• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

9-Superfoods – SuperGreen

22,00 €

9 superfoods aitab kaasa keha puhastumisele ja rikastab organismi toitainetega.

 

Tootekood: 374
Kaubamärk: Ecosh

SuperGreen – roheliste supertoitude segu tervise toetamiseks

Suure toitaineteväärtuse ja kõrge leelisastmega 9 SuperFoods toetab suurepäraselt keha üldseisundit ja normaalset seedeprotsesside talitlust, aitab kaasa organismi puhastusele ning immuunsüsteemi vastupanuvõimele.

SuperGreen on rikas organismi jaoks oluliste toitainete poolest. Erinevate roheliste taimede pulbrid soodustavad aluselise keskkonna tekkimist, organismi puhastamist ning immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist.

SuperGreen toetab:

- organismi üldseisundit,
- immuunsüsteemi,
- seedeprotsesse,
- organismi puhastumist.

SuperGreenis sisalduv moringa on äärmiselt kõrge toiteväärtusega taim sisaldades 90 erinevat toitainet ja 46 erinevat antioksüdanti. Spirulina ja klorella on rikkad organismile vajalike fütotoitainete nagu beetakaroteen, klorofüll ja teiste sarnaste ühendite poolest, mis aitavad kaasa keha puhastumisele. Lutsern, nisuoras ja teised rohepulbrid on tänu mitmesugustele bioaktiivsetele ainetele elujõudu toetava toimega.

Annustamine: 2 kapslit päevas. Kapsli sisu võib puistada toitudesse või kapslitena võtta toidu kõrvale koos veega.

Päevane annus 2 kapslit sisaldab:  Moringa oleifera pulber 200 mg, Spirulina pulber 200 mg, Nisuorase pulber 100 mg, Klorella pulber 100 mg, Lutserni pulber 100 mg, Amala (embilica ribes) pulber 100 mg, Orasheina pulber 100 mg, Viielehelise eluväädi (Jioagulan) pulber 50 mg, Bambuse lehe (phyllostachydesulis) pulber 50 mg.

Toote kogus: 90 vegetaarset kapslit, 500 mg kapsel, neto 45g

Sarnased tooted