Bio-Kult Pro-Cyan N45

Bio-Kult Pro-Cyan N45

21,95 € 4,99 €

Tootekood: 208 Kaubamärk: Bio-Kult

Uudne, kolmetoimeline koostis, mis on mõeldud kasutamiseks põieprobleemide korral. 

Toidulisand, 45 kapslit.

Bio-Kult Pro-Cyan on uudne, kolmetoimeline segu, mis sisaldab elusaid baktereid, mis täiendavad soole mikrofloorat terve inimese seedekulglale omaste bakteritega.

Elustiili muutused, stress, haigused ja teatud ravimid võivad sageli vähendada nn. heade bakterite hulka meie soolestikus ja see võib luua võimalused nn. halva bakteri E.Coli paljunemiseks, mis omakorda võib põhjustada põletikke, mis kahjustavad kuseteede limaskesti. Bio-Kult Pro-Cyan on teaduslikult arendatud kolmetoimeline segu piimhappebakteritest, A-vitamiinist ja jõhvika ekstraktist, mis aitab kaasa immuunsüsteemi ja kuseteede limaskestade normaalsele funktsioneerimisele.

Kaks Bio-Kult Pro-Cyan kapslit sisaldavad nii palju jõhvika ekstrakti, et patsient saaks vähemalt 36mg Proantotsüanidiini (PAC-d).

Lisaks sisaldab Pro-Cyan spetsiaalselt välja valitud kahte elusate bakterite tüve ning A-vitamiini, mis soodustab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist ja kaitseb kuseteede limaskesti. 

Kasutamine *1-2 kapslit kord või kaks korda päevas koos toiduga.

Rasedad: Bio-Kult Pro-Cyan sisaldab A-vitamiini, seepärast konsulteeri rasedana või rasedust planeerides oma arsti või apteekriga.

Alla 12-aastased lapsed: võtke pool täiskasvanu annusest.

* või vastavalt oma arsti soovitustele.

Ärge ületage päevast maksimaalset annust. 

Elusbakterikultuurid:

Lactobacillus acidophilus PXN 35
Lactobacillus plantarum PXN 47

Koostis:

Jõhvika ekstrakt (Vaccinium macrocarpon), täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, elusbakterikultuurid (vaata üleval), A-vitamiin (retinoolatsetaat) 160 µg/kapslis ** (450 IU) ** tagab 20% NRV/kapslis

NRV- soovituslik päevane võrdluskogus täiskasvanutele 

Allergiaalane teave: toode võib sisaldada soja ja piimatoodete jääke, mis on vajalikud toote valmistamiseks. Piima jääke on tootes kogustes, mis ei mõjuta laktoositalumatuse all kannatavaid inimesi. 

Iga kapsel sisaldab: minimaalselt 18mg jõhvika PAC-d ja 500 miljonit elusbakterit (>5 x 10CFU/kapslis), mis teeb 1,2 miljardit organismi grammis (1,2 x 109 /grammis). 500 miljonit mikroorganismi kapslis on garanteeritud toote eluaja jooksul.

Unikaalne kolmetoimeline valem: - 36mg jõhvika PAC (kahe kapsli kohta), kaks elusate bakterite tüve (tõestatud, et need  elavad üle mao happelise keskkonna) ja vitamiin A. Ei sisalda kunstlikke värv-, lõhna- ja lisaaineid.

Pro-Cyan kapsleid võib neelata tervelt, võib avada ja segada toidu või joogi hulka. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida jahedas, kuivas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstult. Ei vaja säilitamist külmkapis. Võib säilitada toatemperatuuril. 

NB! Soodushinnaga toote aegumine 30.11.2019, mistõttu tuleb toode ära kasutada hiljemalt 6 kuu jooksul peale aegumistähtaega.