• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Dr. Ohhira kollageen+

97,00 €

Dr.OHHIRA® kollageenikompleks ei ole mitte lihtsalt kollageen vaid superkokteil tuntuimatest noorendavatest koostisosadest, mis aitavad kaasa kogu organismi kudede elastsuse ja toonuse säilitamisele.

Dr.OHHIRA® kollageenikompleks sisaldab:
- 7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp)
- Elastiin (5 mg)
- Hüaluroonhape (5 mg)
- Koensüüm Q10 (CoQ10) (12,5 mg)
- C-vitamiin (250 mg)
- Keramiid (5 mg)
Kollageeni suukaudse manustamise puhul on erinevate uuringute tulemusena kindlaks tehtud, et sellest ligikaudu 90% imendub ja mis kõige tähtsam, koguneb nahas.

 

Tootekood: 50143
Kaubamärk: Dr.OHHIRA®

Koostisosad: Kala kollageen (7750 mg), mustikamahl, koensüüm Q10, 5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega (galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), hüaluroonhape (5 mg), keramiid (5 mg), kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinat (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) vilja- ekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum australe) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehed ja varred, vetika Undaria pinnatifida lehed ja varred, vetika Laminaria japonica lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; probiootilised kultuurid (Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Sterpococcus thermophilus), kala elastiin (5 mg), (paksendaja Rivieri titaanjuure kummi,happesuse regulaator sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin, 250 mg), värvaine karamell, lõhnaained ja sahharoos.

20 ml sisaldab: 7750 mg g väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) kollageeni ja kollageen tripeptiidid, 250 mg C-vitamiini (312,5% PV*), 12,5 mg koensüümi Q10, 5 mg väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) elastiini, 5 mg väikese molekulmassiga hüaluroonhapet 93% puhtusega .
*PV – päevane võrdluskogus

KASUTAMINE

Tarbimine profülaktilisel eesmärgil
Kollageeni tarbimisega on soovitav algust teha peale 25. eluaastat. Üks kuur näeb ette 10 pudelit (1 pakk). Täiskasvanutel võtta üks pudel (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant
Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha taastumise protsessid toimuvad peamiselt öösiti. Ühe kuuri kestvus on 20 päeva.
Soovitatav on 3-4 kuuri aastas.

Alates 50. eluaastast on soovitav kollageeni tarbida igapäevaselt.
Sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.
Bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Ei ole ravim.

NB! Parima efekti saavutamiseks on hea kollageenijooki kombineerida Dr.OHHIRA® probiootikumidega paralleelselt.

Dr.OHHIRA® kollageen+ on turul ainus joodav kollageen ainulaadse ANTI AGE TRIO® kompleksiga, mis koosneb kollageeni tripeptiididest, elastiinist ja 93% puhtusega hüaluroonhappest.
Teaduslikult on tõestatud, et mida madalam on toimeaine molekulmass, seda paremini aine imendub.

Dr.OHHIRA® sissevõetava kollageeni välja töötanud Jaapani teadlastel õnnestus saavutada ülimalt madal toimeainete molekulmass:
kollageenitripeptiididel ≤ 500
kollageenil ≤ 1000
elastiinil ≤ 1100
hüaluroonhappel ≤ 150000

Toimeained jõuavad tänu ülimadalale molekulmassile dermasse ehk pärisnahka, milles toimuvad uuendumisprotsessid.

Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. See moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused just nimelt nahas.
Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke samuti tagab kudede ja organite tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

Kollageeni peamised funktsioonid organismis:
- kollageen osaleb aktiivselt kudede paranemisprotsessis;
- edendab naharakkude ainevahetust ja uuenemist;
- stimuleerib juuste kasvu, tugevdab küüsi;
- aeglustab osteoartroosi arengut, toetab kõhrkoe tervist ja taastumist, parandab liigeseliikuvust, leevendab valu, suurendab luutihedust;
- parandab nägemist;
- säilitab igemete tervise, annab neile tugevuse, elastsuse ja kaitseb periodontaalhaiguste eest;
- tagab veresoonte seinte elastsuse ja hoiab ära ateroskleroosi;
- soodustab haavade paranemist, operatsiooni järgsete armide servade pehmenemist;
- aeglustab lihasmassi kadu.

Sarnased tooted