• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Ecobiotic Adult Probiootikumid, 90 kaps

18,90 €

EcoBiotic Adult Formula sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid, mis toetavad tõhusalt täiskasvanute soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

 

Tootekood: 191
Kaubamärk: Ecosh
Ühik: kapslid

EcoBiotic Adult Formula probiootilised kapslid on mõeldud kasutamiseks täiskasvanutele. Päevane annus 2 kapslit sisaldab 20 miljardit kasulikku bakterit, mis aitab tõsta vajalike bakterite kontsentratsiooni organismis ja toetada immuunsüsteemi igapäevaselt. EcoBiotic Adult Formula sisaldab üksnes inimspetsiifilisi piimhappebakterid, mis toetavad tõhusalt soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Iseäranis sobib toode kasutamiseks pärast antibiootikumi kuuri, et taastada kasulike bakterite kontsentratsioon mikroflooras.

NB! Toode sobib hästi ka naiste vaginaalse mikrofloora tervise toetamiseks tõrjudes pärmseenelevikut ning on suurepärane reisimisel tekkivate juhuslike kõhulahtisuste ennetamiseks. Võtta toodet 2 nädalat enne reisile minekut ning jätkata manustamist reisimisel, et tugevdada soolestiku mikrofloorat võõraste bakterite ja mikroobide vastu.

Probiootikumide päevane annus 2 kapslit sisaldab:      

Lactobacillus acidophilus  5 x 10E9 CFU
Lactobacillus rhamnosus  5 x 10E9 CFU
Lactobacillus casei          5 x 10E9 CFU
Bifidobacterium bifidum   5 x 10E9 CFU

Mahuaine: riisijahu

Annustamine: 2 kapslit päevas. Toodet manustada veega, tühjale kõhule, 30 minutit enne või peale sööki soovitavalt õhtul enne magama minekut.

Toode on eriti sobilik just täiskasvanutele vanuses 18-49 eluaastat. 

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 45g.

Sarnased tooted