Liposoomne vitamiin C 250 mg, kapslid 30 tk

Liposoomne vitamiin C 250 mg, kapslid 30 tk

23,95 € 18,95 €

Suurepärane võimalus manustada suuremaid annuseid C-vitamiini ka neil, kes eelistavad traditsioonilist kapsli vormi. 

Nüüd iga Nordaidi tootega kaasa karp vitamiiniplaasterid (v.a Blue Morning) Tellimuse tegemisel palun lisa tellimuse kommentaaridesse, milliseid plaastreid soovid (ühe Nordaidi toote kohta 1 karp plaastreid, 2 kohta 2 karpi plaastreid jne). Kui kommentaaridesse plaastrite valiku osas soovi lisatud ei ole, siis me plaastreid kaasa ei pane, kuna eeldame, et klient neid ei soovi.

 

 

Tootekood: 161 Kaubamärk: Nordaid

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele energiavahetusele. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele, kollageeni normaalsele moodustumisele naha, kõhrkoe, luude, hammaste, igemete ja veresoonte normaalseks talitluseks. 

  • Kui varasemalt olid liposoomsed vitamiinid vaid geeli kujul, siis AKTIN tehnoloogia abil on võimalik toota nn. “kuivi” liposoome säilitades kõik liposoomide head omadused
  • “Targad kandjad” – vitamiinide kandjad on välja töötatatud selliselt, et nad transpordivad toimeained soolestikus sinna, kus toimub nende imendumine

Soovituslik päevane annus: 1-4 kapslit päevas klaasi veega enne õhtusööki või vastavalt arsti soovitusele. Peale avamist kasutada ära 2 kuu jooksul. Sobib veganitele. Gluteeni ja GMO vaba.

Koostis: maltodekstriin (mahuaine), naatriumaskorbaat, askorbiinhape, tselluloos, soja letsitiin, ränidioksiid. Kapsel:  hüdroksüpropüülmetüültselluloos.