• Tasuta transport alates 50 eurost
 • 14 päevane tagastusõigus
 • 51 44 636

Õhuniisutaja Humi-Rainbow aroomiplokiga

65,00 €

Õhuniisutaja Humi-Rainbow on külma auruga väga vaikne ultrahelitehnoloogiaga seade, mida saad soovi korral kasutada ka valgustina. Et aidata nohusel-köhasel lapsel või täiskasvanul paremini hingata, saad sellesse õhuniisutisse lisada ka  mõjusaid aroomiõlisid.

KOHE OLEMAS! 

 

Tootekood: 13
Ühik: tk

Õhuniisutaja Humi-Rainbow on külma auruga väga vaikne ultrahelitehnoloogiaga seade, mida saad soovi korral kasutada ka valgustina. Et aidata nohusel-köhasel lapsel või täiskasvanul paremini hingata, saad sellesse õhuniisutisse lisada ka  mõjusaid aroomiõlisid.

Kütteperioodi ajal kipub korteris või majas tavaliselt õhk olema liiga kuiv  - sageli on õhuniiskus isegi alla 20%. Hingata on kergem nii allergikutel kui ka teistel siis, kui (suhteline) õhuniiskus on vahemikus 30%-50%. Liiga kuiva toaõhu puhul ei aita paraku sellest, kui sul on märjad käterätikud radiaatoritel või vesi suures kausis. Tõelist abi saad vaid õhuniisutist. 

Aroomiõlide lisamisega võid pagendada viiruseid, tõsta oma tuju või peletada ebameeldivat lõhna.

Humi-Rainbow õhuniisutisse saad lisada erinevaid aroomiõlisid. Kadaka-, tüümiani-, männiokka-, eukalüpti-, teepuu- või sidruniõlist on abi siis, kui sind vaevavad nohu, köha või põskkoopapõletik (õlid tuleb eelnevalt vees lahjendada). Humi õhuniisuti abil saad viirusterohke perioodi palju kergemini üle elada.

Humi-Rainbow õhuniisutajal on mitmed eelised

 • Lisaks nägusale väliskujule on disainerid pööranud tähelepanu ka paljude õhuniisutajate tüüpvea vältimisele  - selle seadme välispinnale ei teki auru tegemisel nn tilkasid, mis mööda niisutajat alla jookseksid. 
 • Humi-Rainbow õhuniisutaja on küma auruga. See tähendab, et selle kasutamine on ohutu ka siis, kui peres on väikesed lapsed, kes mänguhoos või unisest peast võvad seadme ümber ajada. Kui kuum aur tähendab põletusohtu, siis külma auruga seda probleemi ei ole. 
 • 7 üksteise järel vahelduvat valgustooni annavad laste- või magamistuppa hubast mahedat valgust. 
 • Auru väljumise suunda (väljalaskepea pöörlemine 360 °) ja kiirust saad mugavalt reguleerida.
 • Töötamisel on õhuniisutaja hääletu, mistõttu sobib hästi kasutamiseks ka magamise ajal. 
 • Katkematu töötamisaeg on 10 tundi. Seadmel on automaatne väljalülitamine.

 Humi-Rainbow valgust võid seadistada kolmel erineval viisil:

 • 7 erineva automaatselt muutuva LED värviga (kollane, oranž, punane, lilla, indigosinine, sinine, roheline), mida saad panna automaatselt vahelduma;
 • võid valida ainult oma lemmikvärvi;
 • võid kasutada täiesti ilma valguseta.

Õhuniisutaja kasutuskohad

Õhuniisutaja sobib kasutamiseks nii kodus kui kontoris. Kodus soovitatakse õhuniisutajat kasutada eelkõige magamistoas, kuna seal on piisava õhuniiskuse olemasolu kõige tähtsam.

Õhuniisutaja Rainbow omadused:

Toide

100~240V /50~60Hz

Energiatarve

23W

Veepaagi maht

2.8 l

Maksimaalne auruväljund

280 ml/h

Sobiv ruumidesse

maks. 25m2

Maksimaalne tööaeg

10 tundi (järjest)

Juhtme pikkus

1,5m

Mõõtmed

30 (k) x 16 (läbimõõt) cm

Kaal (veeta)

1,4 kg

Humi-Rainbow õhuniisutaja on disainitud Itaalias ja mõeldud keskmise suurusega tuppa.

Humi-Rainbow õhuniisutajaga on kaasas kasutusjuhend eesti ja vene keeles. Humi-Rainbow õhuniisutaja garantii on 2 aastat. Toodetud Itaalias.

 

 

Kokku sobivad tooted

78,00 € 99,00 €