• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

TESTOBOOST - meeste võimekust toetav

16,00 €

Testoboost on mõeldud aktiivsetele meestele, kelle eesmärgiks on toetada oma füüsilist võimekust ja mehelikku potentsiaali.

 

Tootekood: 50174
Kaubamärk: Ecosh

Tootes sisalduv harilik kuradisarv e. Tribulus terrestris on mitmeaastane taim, mis kasvab peamiselt Indias ja Aafrikas. See on taim, mis toetab mehelikku võimekust ning aitab tõsta testosterooni taset meeste organismis. Tootes sisalduv  astelpaju marjapulber aitab lisaks kaasa keha loomulikele kaitsemehhanismidele.

Harilik kuradisarv (Tribulus terrestris) toetab seksuaalset võimekust. Tribulus terrestris toetab ka südame tervist ja mõjub rahustavalt närvisüsteemile. 

Päevane annus 4 kapslit sisaldab: harilik kuradisarv (Tribulus terrestris 95%), milles saponiine 80% 1600 mg, Astelpaju (Hippophae rhamnoides) 400 mg.

KOOSTISOSAD: Harilik kuradisarv (Tribulus terrestris 95%), millest saponiine 80%, astelpaju marjade pulber (Hippophae rhamnoides), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

MANUSTAMINE: 2 kuni 4 kapslit päevas.
Soovitatav manustamise kuur on 4-6 nädalat järjest ja seejärel teha 2-4-nädalane paus. Pärast pausi jätka soovi korral toote kasutamist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Krooniliste haiguste ja ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või apteekriga. 

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult.

Sarnased tooted