Väekingikarp sinu lähedasele

Väekingikarp sinu lähedasele

72,00 € 65,00 €

Ecoshi väetoodete kinkepakk on hea kink Sinu lähedasele või kallimale. Kingikarbis peitub looduse apteegi neli väekat toodet:
-D3 vitamiin kui killuke päikest
- Pau D´Arco ekstrakt kui tükike jumaliku puu koort
- kurkumiin kui maapõue väega juur
- probiootikumid kui head bakterid kõhule.

Väekingikarp on väärt avastamist, väärt kasutamist! 

Tootekood: 50008 Kaubamärk: Ecosh

Ecoshi väetoodete kinkepakk on hea kink Sinu lähedasele või kallimale, kes on kinkinud ümbritsevale rohkem, kui ta ehk ise arvatagi oskab. Oma  toetust, armastust, olemasolu, usku, elurõõmu. Seda on piisavalt! 

Et Sinu kallima või lähedase inimese väge sel ühteaegu lummaval ja samas pimedaimatel talvekuudel hoida, panime kokku väikse varu looduse apteegist. Ecoshi väekingikarbis peitub killuke päikest, tükike jumaliku puu koort, maapõue väega juur ja head bakterid. Väärt avastamist, väärt kasutamist! 

Me kõik pingutame vahel üle, paneme keha tundma väsimust ja tajume oma vaimu haavatavana. See pole nõrkus, vaid märk sellest, et oleme elus ja elame täiel rinnal. Ecoshi kingipakiga Sa ütled oma lähedasele “Hoia ennast ja võta aega enda jaoks! Muidu ei jää kehal muud võimalust, kui mõne tõve abil sundida aega maha võtma. Olles väge täis ja pulbitsemas parimast energiast, on hea teada, et vajadusel on Su lähedasel, kust väge juurde ammutada. 

Väekingikarp sisaldab: 

Päikesevitamiin – D3 VITAMIIN KANEPIJAHUGA

D3 vitamiin maheda kanepijahuga tagab Sinu igapäevase D-vitamiini vajaduse. See on vitamiin, mis asendab vältimatult vajalikku päikest ja mida vajab iga põhjamaalane oma luude, lihaste, närvisüsteemi ja immuuntervise toetamiseks.

Tarvitamine: sobib kasutamiseks terve aasta vältel.

Koostisosad: D3 vitamiin (kolekaltsiferool), mahe kanepiseemnejahu, taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

Annustamine:  soovituslik päevane annus on 1 kapsel (4000 IU, vt tabel) koos rasvu sisaldava toiduga.

Toote kogus: 90 taimset kapslit purgis, 500 mg kapsel, 1 kapsel 4000IU

Immuunsuse toetaja – PAU D´ARCO  SIPELGAPUUKOOR  

Pau D´Arco on looduslik kaunite purpur-roosade õitega puu, mille tõhus ekstrakt hoiab sind tugeva ja tervena viirusperioodidel. Soovitame tarvitada 1-2 nädalaste kuuridena.

Koostisosad: Sipelgapuu (Tabebuia avellanedae) koore sisemine osa, Sipelgapuu (Tabebuia  avellanedae ) koore ekstrakt, taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

Annustamine: 2 kapslit päevas veega söögikorra ajal. Haiguste puhul intensiivsemalt.

Toote kogus: 100 taimset kapslit, 500 mg kapsel.

Head bakterid – PROBIOOTILISED PIIMHAPPEBAKTERID  

Head aktiivsed bakterid kaitsevad Sinu kõhu sisemaailma. Nimelt just soolestiku mikrofloora (tugeva immuunsuse loomise peamine asukoht)  halvast seisukorrast tekivad haigused.  Piimhappebakterid tagavad tugeva immuunsuse ja vastupidavuse haigustekitajatele. Eriti oluline tarbida peale antibiootikumikuure või kõhu viiruste ja vaevuste korral. Soovitame tarvitada 1 kuuliste kuuridena või vajadusel aastaringselt.

Koostisosad: piimhappebakterid: L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis,B. breve, B. longum, B. Infantis, mahuaine: maltodekstriin, taimne kapsel: hüdroksülpropüül metüültselluloos.

Annustamien: 1-2 kapslit päevas klaasitäie veega enne magamaminekut.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel.

Keha ja vaimu tugevdaja  – KURKUMIIN + PIPERIIN

Maailma üks kõige toitaineterikkamaid ja tervist hoidvamaid ekstrakte. Kollasest kurkumijuurest välja ekstraheeritud kurkumiin annab tagasi Sinu keha ja vaimu tervise ning heaolu. Kurkumiin on kogu organismi üldtoniseeriv ja immuunsust igakülgselt toetav. Soovitame manustada 1 kuuliste kuuridena.

Koostisosad: kurkumi (Curcuma longa) droog, kurkumiin – kurkumi 95% ekstrakt, kurkumiin – kurkumi BCM-95 ekstrakt, piperiin (Piper nigrum) – musta pipra 95% ekstrakt, taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

Annustamine: 4 kapslit päevas koos veega ja rasvu sisaldava toiduga.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel.