• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Boulardii + Piimhappebakterid kurgule, 30 ml

18,95 € 22,95 €

Boulardii + Piimhappebakterid kurgule on täiesti naturaalne toode valusale kurgule. Tootes sisalduvatel piimhappebakterite tüvel on kliiniliselt tõestatud toime.

 

 

 

 

Tootekood: 200101
Kaubamärk: Nordaid

BOULARDII+PIIMHAPPEBAKTERID on mõeldud valusa kurgu ja külmetushaiguse sümptomite leevendamiseks. Probi® Lactobacillus Paracasei 13434 toetab immuunsüsteemi, et efektiivselt võidelda võimalike patogeenidega ja edendab esmajärgu kaitsemeetmeid sissetungivate patogeenide vastu. Saccharomyces Boulardii edendab kaitset patogeenide vastu  ja vähendab genotoksilisust.

KASUTAMINE
Enne kasutamist loksutada. Täiskasvanud ja lapsed: 3 ml (1/2 tl) 2 korda päevas kurku.

KOOSTISOSAD
MCT õli kookosõlist, astelpajuõli, Saccharomyces boulardii,ksülitool, askorbiinhape, kurkum, piimhappebakter Probi® Lactobacillus paracasei(13434), magusapelsini eeterlik õli (Citrus Sinensis),silikoondioksiid (paakumisvastane aine). Ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba. Säilitusaineteta.

SISALDUS
Soovituslik annus 3 ml sisaldab:Probi® Lactobacillus paracasei(13434) 4 billion  (≥ 4 x109),Saccharomyces boulardii 3 billion  (≥ 3 x109), astelpajuõli 1 ml, kurkum 0,03 mg. 

Probi® Lactobacillus paracasei13434 tüvel on kliiniliselt tõestatud toime. 

TÄHELEPANU!
Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril. Avatud pudel säilib 6 nädalat. 

 

Kurguvalu leevendamiseks
Immuunsüsteemi tugevdamiseks 

Sarnased tooted