• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Boulardii + Piimhappebakterid kurgule, 10 tk

17,69 €

Boulardii + Piimhappebakterid kurgule on täiesti naturaalne toode valusale kurgule. Tootes sisalduvatel piimhappebakterite tüvel on kliiniliselt tõestatud toime.

Nüüd uues mugavas ühe käega avatavas pakendis!

 

 

 

 

Tootekood: 200101
Kaubamärk: Nordaid

BOULARDII+PIIMHAPPEBAKTERID on mõeldud valusa kurgu ja külmetushaiguse sümptomite leevendamiseks. Probi® Lactobacillus Paracasei 13434 toetab immuunsüsteemi, et efektiivselt võidelda võimalike patogeenidega ja edendab esmajärgu kaitsemeetmeid sissetungivate patogeenide vastu. Saccharomyces Boulardii edendab kaitset patogeenide vastu  ja vähendab genotoksilisust.

KASUTAMINE

Täiskasvanud ja lapsed alates 4. eluaastast: 1,5ml pigistada 2 korda päevas kurku. Enne alla neelamist hoida veidi aega kurgus.

KOOSTISOSAD

oliiviõli, mesilasvaha, piimhappebakter Saccharomyces boulardii, piimhappebakter Probi® Lactobacillus Paracasei (13434), põldmündi eeterlik õli (Mentha arvensis), alfa-tokoferool(antioksüdant)

Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitse- ega säilitusaineid.
Laktoosi ja gluteenivaba.

SISALDUS
1 üksikpakend 1,5 ml sisaldab: Lactobacillus paracasei* (13434) 3 miljardit CFU (≥ 3 x10⁹), Saccharomyces boulardii 3 miljardit CFU (≥ 3 x10⁹).

*Lacobacillus paracasei (13434) tüvel on kliiniliselt tõestatud toime.

TÄHELEPANU!
Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril.  

Kurguvalu leevendamiseks
Immuunsüsteemi tugevdamiseks 

Sarnased tooted