• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

D-vitamiini õlikapslid 50 mcg (2000 IU), 200 tk

19,27 €

D-vitamiin on rasvlahustuv, mistõttu tagab õlikapsel võimaliku parima imendumise. Kaplseid on tänu nende väikesele kujule kerge neelata.

Üks kapsel sisaldab 50 mcg (2000 IU) kõrge imendumisvõimega D-vitamiini. 

 

Tootekood: 50048
Kaubamärk: Natura Media
Ühik: tk

Üks õlikapsel kapsel sisaldab 50 mcg (2000 IU) D-vitamiini.

D-vitamiin aitab kaltsiumil ja fosforil imenduda, tagades seetõttu tugevad ja terved luud ning hambad. Viimased teadusuuringud on näidanud, et D-vitamiin mõjutab soodsalt ka inimese immuunsüsteemi ja aitab säilitada stabiilset närvisüsteemi ning vererõhku.

D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele/ärakasutamisele, normaalsele vere kaltsiumisisaldusele, aitab hoida luid ja lihaste talitlust normaalsena, aitab hoida hambaid normaalsetena, aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja osaleb rakujagunemise protsessis.

Soovituslik päevane annus: 1 kapsel päevas. 1 õlikapsel sisaldab 50 mcg (2000 IU) D-vitamiini (kolekaltsiferool), mis on 2000% soovituslikust päevasest kogusest täiskasvanutele.

Koostis: päevalilleõli, kapsli kest zelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, kolekaltsiferool (vitamiin D-3). Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Netokogus: 200 õlikapslit/84 g.

Tootja: Natura Media OY, Karhutie 1, Raisio, Soome.

 

 

Sarnased tooted