• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

K2+D3 sprei, 30 ml

18,20 €

Tõhus kombinatsioon K2 ja D3 vitamiinist, mis aitab hoida luid ja hambaid tugevatena, toetab immuunsüsteemi ning aitab kaasa vere hüübimisele.

 

 

 

 

 

 

Tootekood: 50032
Kaubamärk: Nordaid
Ühik: tk

Nordaid´i  K2+D3 vitamiini sprei on kergesti omastatav, kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse. D-vitamiin aitab hoida luid ja hambaid tugevana ning toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust. K-vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja hoida luid normaalsena.

Koostisosad: destilleeritud vesi, stevioolglükosiidid (magusaine), kummiaraabik, sidrunimahla kontsentraat, vitamiin D3 (kolekaltsiferool), kaaliumsorbaat (säilitusaine), päevalille letsitiin, piparmündi eeterlik õli (Mentha Arvensis), ksantaankummi, vitamiin K2 (menakinoon).

Kasutamine: täiskasvanud - päevane annus 5 pihustust sisaldab 100 µg vitamiini K2 (133%) ja 4000 IU /100 µg (2000%*) vitamiini D3 .

Mitte anda alla 3-aastastele lastele. Mitte kasutada kui tarbite antikoagulante (verevedaldajad).

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Tootes sisalduv vitamiin K2 on menakinoon-7 (MK-7), mis on kõige kõrgema biosaadavusega K2 vitamiin turul. MenaQ7® on ainuke patenteeritrud K2 vitamiin, mille tõhusust tõestavad kliinilised uuringud. 

Vitamiin K2:

• aitabtransportida kaltsiumi luudesse ning hoida luud tugevatena
• aitab säilitadapehmete kudede elastuse
• aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele

Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele. Peale kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis.

Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pudelit sooja vee all.

Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Tugevdab luid
Tõstab immuunsust
Hea südametegevusele
Mugav suukaudne sprei
Meeldiva maitsega
Kiire imendumine
200 pihustust
Suhkruvaba

 

Sarnased tooted