• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Liposoomne C-vitamiin 1000 mg, geel-sprei, 50 ml

15,20 €

Liposoomne C-vitamiin:
-  tõstab vastupanuvõimet viirushaiguste korral ja sellest on abi ülemiste hingamisteede haiguste puhul
- on kordades tõhusam tableti kujul C-vitamiinist ning püsib veres 2x kauem andes kehale rohkem võimalusi toitainete kasutamisks
- võimaldab vajadusel manustada suuri annuseid
- liposoomid transpordivad C-vitamiini otse rakkudesse ning seetõttu ei põhjusta ka suuremad C-vitamiini annused seedehäireid
- uus ja parem mango maitse!
 
KOHE OLEMAS! KIIRE TARNE!

 

 

 

 

Tootekood: 50033
Kaubamärk: Nordaid

LIPOSOOMNE VITAMIIN C toetab immuunsüsteemi ja ajutegevust ning on  antioksüdant.

KÕRGE IMENDUMISVÕIME: liposoomsetel vitamiinidel on võrreldes nn traditsiooniliste toodetega (tabletid, kapslid, jne) mitmeid kordi kõrgem imendumisvõime ning bioaktiivsus. 
 
TULEVIKU VITAMIINID: Liposoomsed vitamiinid on muutumas aina populaarsemaks, kuna suudavad vitamiini efektiivselt kehasse toimetada ning üha rohkem tekib ka inimesi, kes seda teadvustavad. Seega on ka nõudlus liposoomsete vitamiinide järgi aina kasvamas.
 
Mis on liposoomse vitamiini eelised?
 
•Liposoomne C vitamiin imendub oluliselt paremini kui traditsiooniline kapsel või tablett.
•Liposoomne kohale toimetamise viis tähendab, et vitamiin C molekulid on kapseldatud liposoomidesse. Liposoomid on tehtud naturaalsetest fosfolipiidididest, mis kaitsevad vitamiini hävimise eest seedekulglas.
Liposoomid on kõige bioaktiivsem viis, kuidas toitaineid organismi viia, kuna liposoomid koosnevad samast ainesest, millest meie keharakud (fosfaatidüülkoliinist).

Traditsioonilised tabletid või kapslid imenduvad 5-20% . Kui teiste vormide manustamise korral saab organism ainult murdosa igast annusest, siis liposoomsel kujul toitaine manustamine tagab üle 90%-se toitaine kohaletoimetamise sinna, kus seda vajatakse – sinu rakku.

Miks Nordaidi Liposoomne vitamiin?

SUUREPÄRANE KVALITEET: Toitaine rakku viimiseks kasutame ainult looduslikku hüdrogeenimata fosfaatidüülkoliini .
OTSE RAKKU: Liposoomne vitamiin ei koorma organismi ega seedesüsteemi, kuna liposoomne toode möödub neist ning jõuab otse rakku.
LOODUSLIK: Ainult looduslikud koostisained.
 
Koostisosad: puhastatud vesi, vitamiin C (naatrium-L-askorbaat ja L-askorbiinhape) , letsitiin (emulgaator), glütserool (niiskusesäilitaja), kaaliumsorbaat (säilitusaine), ksantaankummi (paksendaja), mango lõhna- ja maitseaine, stevioolglükosiidid (magusaine), tokoferoolikontsentraat (d-alfa-tokoferool, antioksüdant)
 
Päevane annus 3 pihustust sisaldab: vitamiin C (naatrium-L-askorbaat ja L-askorbiinhape) 1000 mg (1250%*). 

* protsent võrdluskogusest täiskasvanutele

Kasutamine: Vajuta pudeli pumpa alla ja manusta otse suhu või lusika peale. Soovi korral manusta vee või mahlaga. Manustada tühja kõhuga, vähemalt 15 minutit enne söögikorda. Päevane annus 3 pihustust sisaldab:  Vitamiin C 1000 mg.

Kasutegurid:

- Toetab immuunsussüsteemi
- Toetab ajutegevust
- Hea maitsega

Netokogus: 50 ml, 50 pihustust

Sarnased tooted