LIPOSOOMNE C-VITAMIIN 1000 mg, 30 tk

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN 1000 mg, 30 tk

69,00 € 47,95 €

Tootekood: 195 Kaubamärk: Nordaid

LIPOSOOMNE VITAMIIN C toetab immuunsüsteemi ja ajutegevust ning on  antioksüdant.

KÕRGE IMENDUMISVÕIME: liposoomsetel vitamiinidel on võrreldes nn traditsiooniliste toodetega (tabletid, kapslid, jne) mitmeid kordi kõrgem imendumisvõime ning bioaktiivsus. 
 
TULEVIKU VITAMIINID: Liposoomsed vitamiinid on muutumas aina populaarsemaks, kuna suudavad vitamiini efektiivselt kehasse toimetada ning üha rohkem tekib ka inimesi, kes seda teadvustavad. Seega on ka nõudlus liposoomsete vitamiinide järgi aina kasvamas.
 
Esimene liposoomne vitamiin mida saab manustada OTSE SUHU. Konkureerivad tooted tuleb segada mahla või veega ebameeldiva maitse pärast. 
 
Mis on liposoomse vitamiini eelised?
 
•Liposoomne C vitamiin imendub oluliselt paremini kui traditsiooniline kapsel või tablett.
•Liposoomne kohale toimetamise viis tähendab, et vitamiin C molekulid on kapseldatud. Liposoomid on tehtud naturaalsetest fosfolipiidididest, mis kaitsevad vitamiini hävimise eest seedekulglas.
Liposoomid on kõige bioaktiivsem viis, kuidas toitaineid organismi viia, kuna liposoomid koosnevad samast ainesest, millest meie keharakud (fosfaatidüülkoliinist).

Traditsioonilised tabletid või kapslid imenduvad 5-20% . Kui teiste vormide manustamise korral saab organism ainult murdosa igast annusest, siis liposoomsel kujul toitaine manustamine tagab üle 90%-se toitaine kohaletoimetamise sinna, kus seda vajatakse – sinu rakku.

Miks Nordaidi Liposoomne vitamiin?

SUUREPÄRANE KVALITEET: Toitaine rakku viimiseks kasutame ainult looduslikku hüdrogeenimata fosfaatidüülkoliini .
OTSE RAKKU: Liposoomne vitamiin ei koorma organismi ega seedesüsteemi, kuna liposoomne toode möödub neist ning jõuab otse rakku.
LOODUSLIK: Ainult looduslikud koostisained.
LIHTNE KASUTADA: Innovaatiline Easy Snap pakend – ühe käega avatav pakend.
 

Koostisosad annuse kohta (1 pakend sisaldab 4 ml): vitamiin C (naatriumaskorbaat ja askorbiinhape): 1000 mg, naatrium (naatriumaskorbaat): 125 mg, fosfaatidüülkoliin: 400 mg, puhastatud vesi, naturaalsed maitseained, kaaliumsorbaat.

1 pakk sisaldab 1000 mg C-vitamiini (päevane kogus). Üks karp sisaldab 30 päeva varu (30 pakki).