• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Ravimikamber KIWI Plus inhalaatorile

25,90 €

Ravimikamber sobib inhalaatorile KIWI Plus.

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks).

KOHE OLEMAS! 

 

Tootekood: 50010

Ravimikamber KIWI Plus inhalaatori jaoks (varuosa). Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

 Inhalaator teenib sind kauem, kui:

- puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust). Kui kamber jääb soolalahusega/ravimiga seisma ja seda ei puhastata peale igat kasutamist destilleeritud veega kasutades isepuhastusreziimi, siis võib see võrgu jäädavalt rikkuda ja tuleb soetada uus kamber. 

- loputad ravimikambri destilleeritud veega, paned seadme 1-2 minutiks destilleeritud veega tööle või kasutad inhalaatori isepuhastusreziimi (hoiad on/off nuppu 6 sekundit all), peale seda valad allesjäänud destilleeritud vee välja ning paned detailid puhtale rätikule kuivama.

- kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!

- palun ära püüa kunagi inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada. Isegi vatitiku või majapidamispaberiga kuivatamine võib võrgu jäädavalt lõhkuda.

- Garantii ravimikambrile on 1 aasta alates ostukuupäevast. Valest hooldusest tingitud võrgu kahjustus garantii alla ei kuulu - nt. puhastamata jätmine peale igat kasutuskorda, võrgule tekitatud mehhaanilised vigastused, nt. mõra, mis on tekkinud vale/vähese hoolduse hoolduse tõttu; või mõra, mis on tekkunud kukkumise/löögi tagajärjel või võrgu kuivatamisel vatitiku,  majapidamispaberiga vmt.(seda ei tohi ühelgi juhul teha). 

Vaata videot, kuidas Kiwi Plus inhalaatorit puhastada siit:

KIWI plus inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks).

NB! Uue kambri puhul pane kambrisse esimesena füsioloogilist lahust (0,9% NaCl lahus). Pärast seda puhasta destilleeritud veega kasutades isepuhastusreziimi. 

Kokku sobivad tooted