• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Ravimikamber Pro Mesh (kollane) inhalaatorile

26,90 €

Ravimikamber Pro Mesh (kollast värvi) inhalaatorile. Kui sul on sinist värvi inhalaator Pro Mesh, siis sellele sobib ravimikamber VAPO Pro mesh inhalaatorile (sinine)

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks). 

 KOHE OLEMAS! KIIRE TARNE!

 

Tootekood: 50100
Ühik: tk

Ravimikamber Pro Mesh (kollane) inhalaatori jaoks. Kui oled sage inhalaatori kasutaja, siis soovitame ravimikamber kord aastas välja vahetada. Nii tagad selle, et inhalatsiooni teraapia on tõhus. Samuti tuleb ravimikamber välja vahetada, kui see on ummistunud ja puhastamine ei aita.

Pro Mesh inhalaatorit tuleb puhastada peale igat kasutuskorda, kuna nii teenib ta sind kauem. Puhastamine on väga lihtne:
- puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
- loputad ravimikambri destilleeritud veega, paned seadme 1-2 minutiks destilleeritud veega tööle, peale seda valad allesjäänud destilleeritud vee välja ning paned detailid puhtale rätikule kuivama.
- kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
- palun ära püüa kunagi Pro Mesh inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
- Pro Mesh inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 
- Garantii ravimikambrile on 6 kuud alates ostukuupäevast. 

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (masina puhastamiseks).

Kokku sobivad tooted