• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Ravimikamber VAPO Pro mesh inhalaatorile (sinine)

25,90 €

Ravimikamber sobib järgmisele mudelile sinist värvi inhalaatorile VAPO Pro Mesh

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks).

KOHE OLEMAS!

 

 

Tootekood: 50099

Ravimikamber VAPO Pro Mesh (sinine) inhalaatorile (varuosa). 

Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

 Inhalaator teenib sind kauem, kui:

- puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)

- loputad ravimikambri destilleeritud veega, paned seadme 1-2 minutiks destilleeritud veega tööle, peale seda valad allesjäänud destilleeritud vee välja ning paned detailid puhtale rätikule kuivama.

- kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!

- palun ära püüa kunagi inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.

- Garantii ravimikambrile on 6 kuud alates ostukuupäevast.  

VAPO Pro Mesh inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks).

Kokku sobivad tooted