D vitamiin 400 IU + Piimhappebakterid, 7.5 ml

D vitamiin 400 IU + Piimhappebakterid, 7.5 ml

18,95 € 13,95 €

D-vitamiini tilgad piimhappebakteritega, mis vähendavad puhitusi ja koolikuid, soodustavad seedimist ning tõstavad immuunsust. D-vitamiin on eriti oluline luude ja hammaste arengule. 

Nüüd iga Nordaidi tootega kaasa karp vitamiiniplaasterid (v.a Blue Morning) Tellimuse tegemisel palun lisa tellimuse kommentaaridesse, milliseid plaastreid soovid (ühe Nordaidi toote kohta 1 karp plaastreid, 2 kohta 2 karpi plaastreid jne). Kui kommentaaridesse plaastrite valiku osas soovi lisatud ei ole, siis me plaastreid kaasa ei pane, kuna eeldame, et klient neid ei soovi.

 

 

Tootekood: 115 Kaubamärk: Nordaid

D vitamiin 400 IU + Piimhappebakterid

Piimhappebakterite tilgad D-vitamiiniga, millel on kasulik toime:
- gaasidele ja koolikutele
- seedesüsteemile
- immunsüsteemile

KASUTAMINE
Enne kasutamist loksutada. Imikud ja alla 12-aastased lapsed: 5 tilka päevas. 

KOOSTISOSAD
MCT-kookosõlist, piimhappebakter Probi® Lactobacillus rhamnosus (6594), alfa-tokoferool (vitamiin E),  silikoon dioksiid (paakumisvastane aine), kolekaltsiferool (vitamiin D3).

SISALDUS
Päevane annus 5 tilka sisaldab Probi® Lactobacillus rhamnosus(6594)* 5 miljardit  (≥ 5 x109), D-vitamiin (kolekaltsiferool) 10 µg (200%**).

*kliiniliselt tõestatud immuunsüsteemi tugevdav ja põletikuvastane toime.

**protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. 

TÄHELEPANU!
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Säilitada toatemperatuuril. Avatud pudel säilib 6 nädalat. 

Vähendab puhitusi ja koolikuid 
Soodustab seedimist
Tõstab immuunsust