Inhalaator GT-NEB

Inhalaator GT-NEB

128,00 € 99,00 €

Inhalaator GT-NEB väga väike ja hääletu võrktehnoloogial põhinev inhalaator nii lastele kui täiskasvanutele kasutamiseks hingamisteede haiguste ja allergiate ajal. Inhalaator GT-NEB'i on valinud omale paljud astmaatiliste probleemidega inimesed, sest pihustatavad osakesed ulatuvad ka alumistesse hingamisteedesse.

GT NEB inhalaator oli 2019. a. kevadel testimisel Tallinna Lastehaigla ägedate respiratoorsete infektsioonide osakonnas, kus  mõned astmahooga patsiendid said neid kasutada.
Dr Karin Puks, kes inhalaatorite katsetamisega tegeles,  jäi GT NEB ravitoimega rahule. Kuna GT NEB inhalaatori poolt pihustatavate ravimiosakesed on väikesed (MMAD 1,51 µm), siis jõuavad need piisavalt sügavale hingamisteedesse ning sobisid ka astmahoo raviks. 

Soovitame korvi lisada ka füsioloogilise lahuse ja destilleeritud vee, et saaksite kohe inhalaatorit kasutama hakata! 

Kui on tarvis toode kiiresti (samal päeval) või nädalavahetusel kätte saada, siis helista 56 503 300 ja leiame lahenduse!

VÄRV*

  • VALGE
  • SININE
  • KOLLANE
Tootekood: 2200

Köha ja nohuga laps öösel ei maga ja on päeval viril. Hingamisteed muutuvad kuivaks ja nohu lisandudes hingab laps läbi suu. Limaskestad jäävad järjest kuivemaks ja köha süveneb. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadele niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. 

Inhalaator GT-NEB on:

  • väike ja täiesti hääletu;
  • kiire ja tõhus - pihustatavate osade suurus on 1,51 μm ja need jõuavad sügavale hingamisteedesse.
  • kaitsefunktsiooniga - lülitub ise end välja peale 20-minutilist töötamist;
  • töötab ka patareidel - mugav kasutada reisil, õues, autos jne;
  • Eesti Allergialiidu tunnustusega.
  • 2-aastase garantiiga 

Komplektis on: 
- 2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask)
- huulik
- kandekott
- patareid ja toitejuhe. GT-NEB inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka juhtmega vooluvõrgust.

NB! Kollast ja sinist värvi GT-Neb inhalaatoril toitejuhet komplektis kaasas ei ole. Vooluvõrgust toite saamiseks sobib micro USB juhe. 

Beebidele soovitame juurde osta ka imikumaski, mis tagab selle, et beebi näo kontakt inhalaatoriga oleks tihedam ja seetõttu on inhalaatori ravitoime suurem. Imikumaski saat osta siit:

KIWI inhalaatori mask XS suurus imikutele sinine

Kui peres on mitu last, siis soovitame tellida lisa laste maski, et igal lapsel oleks kasutamiseks oma mask. Lisa maski saad tellida siit:

Inhalaator GT-NEB kasutab võrktehnoloogiat.

Võrktehnoloogia ühendab endas kompresssor- ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia parimad omadused. Veeauru või ravimi osakesed muutuvad inhalaatoris hästi väikseseks ja nii jõuavad need sügavale hingamisteedesse.  

Tehnilised uuringud on näidanud, et võrreldes kompressorinhalaatoritega on ravimi kasutamine efektiivsem - seadmesse jääv ravimi jääk on väiksem ja ravimit kulub vähem. Uuring tõestas, et selle meetodiga hakkab astmaravim  kiiremini mõjuma. Kuna GT-NEB inhalaatori pihustatavad osakesed on väga väikesed, siis jõuavad need sügavale hingamisteedesse ja toovad astmaprobleemide korral kiiresti leevendust.  

GT-NEB inhalaatoriga saab manustada paljusid ravimeid, kaasa arvatud hormoone! Inhalaatorit tohib kasutada ka siis, kui laps on pikali asendis (nt magamise ajal). 

Tehnilised näitajad

Kaal: 96 grammi.
Töötab 2 AA patareiga kuni 1,5 tundi
Seadme suurus:  5,8 (P) x 5,1 (L) x 12,5 (K) cm 
Pihustatavate osakeste suurus: 1.51 µm

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia.