D-vitamiini sprei kookosõliga 400 IU (10 mcg), 30 ml

D-vitamiini sprei kookosõliga 400 IU (10 mcg), 30 ml

14,95 € 11,95 €

D-vitamiini sprei beebidele ja lastele, mis ei sisalda maitse- ega lisaaineid. 

Jätkub 200 päevaks. 

Nüüd iga Nordaidi tootega kaasa karp vitamiiniplaasterid (v.a Blue Morning) Tellimuse tegemisel palun lisa tellimuse kommentaaridesse, milliseid plaastreid soovid (ühe Nordaidi toote kohta 1 karp plaastreid, 2 kohta 2 karpi plaastreid jne). Kui kommentaaridesse plaastrite valiku osas soovi lisatud ei ole, siis me plaastreid kaasa ei pane, kuna eeldame, et klient neid ei soovi.

 

 

Tootekood: 50012 Kaubamärk: Nordaid Ühik: tk

Spetsiaalselt beebidele ja väikelastele välja töötatud D-vitamiini sprei. 

Koostisosad: vitamiin D3 (kolekaltsiferool), MCT õli kookosõlist.

Sobilik taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, soola ega pärmi. Laktoosi ja gluteenivaba.

Kasutamine: 1 pihustus päevas keele alla või põse siseküljele. Päevane annus 1 pihustus sisaldab D-vitamiin (kolekaltsiferool) 400 IU/ 10μg (200%*)

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kolekaltsiferooli teatakse kui parima imendumisvõimega D-vitamiin maailmas.

Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele. Pärast kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis.

Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pudelit sooja vee all.

Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.