• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Ravimikamber GT Neb inhalaatorile (uuem mudel)

25,90 €

Ravimikamber sobib GT NEB inhalaatorile tüübinumbriga RE300961 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad inhalaatori põhja alt). Kui sinu seadme põhja all on RE300960, siis sobib sinu seadmele vanema mudeli ravimikamber, mille leiad siit:

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks).

KOHE OLEMAS! 

 

Tootekood: 50098

Ravimikamber GT Neb inhalaatori jaoks (varuosa). Sobib GT NEB inhalaatori mudelile tüübinumbriga RE300961 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad inhalaatori põhjalt). Kui sul on kaanele kirjutatud REF number RE300960, siis palun kliki siia ja telli vanemale mudelile sobiv ravimikamber. 

Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

 Inhalaator teenib sind kauem, kui:

- puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)

- loputad ravimikambri destilleeritud veega, paned seadme 1-2 minutiks destilleeritud veega tööle, peale seda valad allesjäänud destilleeritud vee välja ning paned detailid puhtale rätikule kuivama.

- kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!

- palun ära püüa kunagi inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.

- Garantii ravimikambrile on 1 aasta. 

GT Neb inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (masina puhastamiseks).

Kokku sobivad tooted