• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Kaloripommi petmiseks

22,27 €

See on vältimatu. Olgu tegemist töölõuna või seltskondliku õhtusöögiga, igaühega juhtub aeg-ajalt toitainevaese rasvase söögiga patustamine. Midagi® kaloripommidele sisaldab oaekstrakti ja kroomi, mis aitavad kaasa normaalsele makrotoitainete ainevahetusele. See sisaldab ka kitosaani, mis aitab kaasa lipiidide imendumisele ja eritumisele. Mõlemad kombinatsioonid võivad takistada rasvadest ja tühjadest süsivesikutest soovimatute kalorite imendumist vereringesse. Seega ei täna teid mitte ainult teie keha, vaid ka teie kaal.

Pitsa ja pasta, siit me tuleme!

 

Tootekood: 50116
Kaubamärk: Biocol labs

TEHTUD SELLEKS ET:
Vähendada kaloreid - telli kogu magustoidu menüü ilma kaalust juurde võtmata.

Seltskondlikud õhtusöögid - tervislikul toitumisel pole suuremat vaenlast kui seltskondlik õhtusöök sõprade, pere ja kolleegidega. Tee need kaloripommid kahjutuks.

#Cheatmeal - vältige soovimatute kalorite, rasvade ja suhkrute imendumist nendest aeg-ajalt ettetulevatest patustamistest. Täpselt nii: käes on pitsaõhtu.

Kaalu langetamise programm - kui osalete kaalulangetusprogrammis, kuid ei suuda ihale vastu seista.

Toode on: vegan | GMO vaba | rafineeritud suhkruvaba | gluteenivaba | laktoosivaba.

Koostisosad 1 annuse/2 kapsli kohta:
Kionutrime-cs® taimne kitosaan 700 mg
Oa ekstrakt 380 mg
Mahuaine: maltodekstriin
Vitamin C 80 mg 100% NRV*
Paakumisvastane aine: magneesiumstearaat
Vitamiin B6 1,4 mg 100% NRV*
Kroompikolinaat 128 μg (16 μg of cr) 40% NRV*
Teised koostisosad: mikrokristalne tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos.
*Päevase koguse % (NRV) baseeruvad 2000 kalorilisele dieedile.

Netokogus: 10 kapslit

NB! See toode ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist, mis on eelduseks tervislikule eluviisile. Ärge tarbige üle 2 kapsli päevas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pole soovitatav rasedatele, imetamise ajal, lastele ja kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Kui olete diabeetik või võtate diabeedivastaseid ravimeid, peaksite oma veresuhkru taset tihedamini jälgima oa ekstrakti hüpoglükeemilise toime tõttu. Soovitame madalakalorilist dieeti, et paremaid tulemusi
saavutada. Ärge tarvitage koos asendamatute rasvhapetega, rasvlahustuvate vitamiinide- ja mineraalide või ravimitega, kuna see sisaldab kitosaani, seega võib nende toodete imenduvus olla häiritud. Teil võib esineda seedetrakti häireid. Kahtluste korral konsulteerige arstiga.

Säilitamine: hoida kuivas jahedas kohas, eemal valgusest.
**Need seisukohad ei ole hinnangu saanud toidu- ja ravimiameti poolt. See toode ei ole haiguse diagnoosimiseks, ravimiseks või ennetamiseks

Sarnased tooted