• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Ravimikamber GT Neb (vanem mudel) /Pro Mesh (kollane) inhalaatorile

32,00 €

Ravimikamber GT Neb (vanem mudel) ja Pro Mesh (kollast värvi) inhalaatoritele. Kui sul on sinist värvi inhalaator Pro Mesh, siis sellele sobib Ravimikamber KIWI Plus/GT Neb inhalaatorile (uuem mudel).

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (masina puhastamiseks). 

 

 

 

Tootekood: 50009
Ühik: tk

Ravimikamber GT Neb ja Pro Mesh inhalaatori jaoks. Kui oled sage inhalaatori kasutaja, siis soovitame ravimikamber kord aastas välja vahetada. Nii tagad selle, et inhalatsiooni teraapia on tõhus. Samuti tuleb ravimikamber välja vahetada, kui see on ummistunud ja puhastamine ei aita.

Sobib GT Neb inhalaatori mudelile tüübinumbriga RE300960 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad põhja alt). Kui sul on inhalaatori põhja all REF number RE300961, siis palun kliki siia ja telli uuemale mudelile sobiv ravimikamber.

Soovitame kindlasti GT Neb ja Pro Mesh inhalaatorit puhastada, kuna nii teenib ta sind kauem. Puhastamine on väga lihtne:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
  • loputad ravimikambri destilleeritud veega, paned seadme 1-2 minutiks destilleeritud veega tööle, peale seda valad allesjäänud destilleeritud vee välja ning paned detailid puhtale rätikule kuivama.
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi GT NEB või Pro Mesh inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
  • GT NEB ja Pro Mesh inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (masina puhastamiseks).

Sarnased tooted