• Tasuta transport alates 50 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • 51 44 636

Suncaroten strong, 40 tk

24,35 €

Suncaroten kapslid kaitsevad nahka päikesekiirte kahjuliku mõju eest ning tagavad intensiivsema päevituse ja särava jume.

KOHE OLEMAS!

 

 

Tootekood: 130

Kapsild, mis tugevdavad nahka seestpoolt päikesekiirte kahjuliku mõju eest.

- tõhusaima toimega toode turul. Astaksantiini uuringutes saadi päevituskaitse faktoriks 37. Suncaroten on isegi päikesekreemidega võrreldes märkimisväärselt tõhusam.
- Suncaroten Strong on kolme tugeva taimse pigmendi ainulaadne  kombinatsioon ja mõju.
- Suncaroten ei takista naha enda D-vitamiini sünteesi.
- toode suurendab naha enda kaitset ja kiirendadab pruunistumist

Suncaroten Strong kapslid sisaldavad tõhusat kombinatsiooni astaksantiinist, lükopeenist ja beetakaroteenist, mis parandavad naha kaitset päikesekiirte eest,  aitavad saavutada ilusama ja püsivama päevituse.

Toote koostis. 1 kapsel sisaldab: astaksantiin 4,0 mg, beetakaroteen 14,4 mg, lükopeen 6,4 mg, E-vitamiin 10,0 mg, oliiviõli 250,0 mg

Nii saate lõõgastuda muretumalt päikese käes ja hoolitseda naha heaolu eest!

*tugevdab  naha enda kaitsevõimet päikesekiirguse eest
*kiirendab naha pruunistumist.
*süvendab päevituse tooni

Astaksantiin on äärmiselt tugev antioksüdant - ta on 54 korda tugevam kui beetakaroteen, 65 korda võimsam kui C-vitamiin ja 14 korda tugevam kui E-vitamiin. Astaksantiin on erakordne antioksüdant ka seetõttu, et ta imendub täielikult ja jõuab kõikidesse keharakkudesse ning kaitseb neid nii seest kui väljast. Astaksantiin on ka üks tugevamaid looduslikke põletikuvastaseid aineid.

Sarnased tooted